۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

آیا نصب کاغذ دیواری تخصص نیاز دارد

با اینکه نصب کاغذ دیواری از دور کاری به نظر ساده می آید اگر بخواهید این کار را تنهایی انجام دهید نیاز به تجربه و کمی یادگیری کنار یک فرد ماهر را دارید تا بتوانید به قول خودمان فوت کوزه گری از بر شوید.

همانطور که میدانید قبل از اینکه به سراغ نصب کاغذ دیواری بروید باید دیوار ها را کاملا صاف و صیقلی کنید تا کاغذ دیواری به راحتی روی دیوار یا سقف مورد نظرتان نصب گردد برای یک نصب حرفه ای باید سطوح دیوار کاملا تمیز ، خشک ، صاف و عاری از کپک باشد این نکته را به خاطر داشته باشید کاغذ دیواری به خاک ، صابون و گریس نمی چسبد.

قبل از نصب کاغذ دیواری میتوانید دیوار ها را کمی رنگ آمیزی کنید تا سطح چسبندگی را بیشتر کنید و صبر کنید تا رنگ کاملا خشک شود.

کاغذ دیواری

آیا میتوانیم از کاغذ دیواری با چسب آماده استفاده کنیم

این کاغذ دیواری ها با خمیر خشک آغشته شده اند که با مرطوب شدن چسب آن فعال میشود پس اگر برای اولین با این کار را انجام میدهید برای شما بهترین گزینه است این کاغذ های دیواری طوری طراحی شده اند لازم نیست تمامه کاغذ دیواری را در آب فرو ببرید فقط کافیست خمیر کاغذ دیواری را کمی مرطوب کنید.

کاغذ دیواری

آیا میتوانیم روی کاغذ دیواری یک کاغذ دیواری جدید نصب کنیم

همانطور که میدانید برای نصب کاغذ دیواری باید یک دیوار تمیز داشته باشیم اما انجام این کار مشکل بزرگی ایجاد نمیکند اما باید چند نکته کوچک را به خاطر بسپارید

  1. اطمینان حاصل کنید که کاغذ دیواری قبلی حرفه ای نصب شده باشد و با دقت روی کاغذ دیواری جدید کار کنید اگر نصب قبلی حرفه ای باشد شما یک شانس بیشتر برای رسیدن به موفقیت دارید.
  2. سطح کاغذ دیواری قبلی را چک کنید تا کاملا مسطح بوده و بعد از اتمام کار در زیر کار باد نکند
  3. حتما دقت کنید که درزهای کاغذ دیواری قبلی با کاغذ دیواری جدید هم تراز نشود.
  4. یک رول از کاغذ دیواری را نصب کنید و بگذارید یک شبانه روز روی دیوار بماند این کار باعث میشود تا بفهمید که لایه جدید باعث شل شدن کاغذ دیواری قبلی میشود یا خیر.
  5. در آخر اگر از کاغذ دیواری رنگ روشن استفاده میکنید و رنگ کاغذ دیواری قبلی تیره است سعی کنید کاغذ دیواریی با ضخامت بالا انتخاب کنید.
آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود