۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

اصول انتخاب کاغذ دیواری برای منزل

امروزه اکثر خانواده ها برای پوشش دیوار منزل خود از کاغذ دیواری استفاده میکنند و میخواهیم در این مقاله به چند اصل برای انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب اشاره کنیم.

کاغذ های دیواری  به دلیل داشتن بافت خاص و طراحی مناسب هم در جذب نور منزل تاثیر گذار است هم برای بزرگنمایی منزل به کار میرود برای مثال خانه ای که سقف آن کوتاه است را میتوان با استفاده از یک کاغذ دیواری که از خط های عمودی در آن استفاده شده به کار ببریم.

کاغذ دیواری

چند نکته برای انتخاب کاغذ دیواری

  • برای یک کاغذ دیواری مناسب شما باید نسبت به ابعاد منزل خود که شامل اتاق ، پذیرایی و... است توجه نمایید که بتوانید با انتخاب رنگ و طرح جلوه خاصی به منزل خود بدهید.
  • عجله نکنید چندین طرح و رنگ را قبل از خرید کاغذ دیواری بر روی دیوار منزل خود تصور کنید تا بتوانید به یک نتیجه مشخص برای انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب برای منزل خود برسید.
  • طرح های بسیارزیادی برای انتخاب شما وجود دارد وهمینطور طرح های هرماه به انتخابهای شما می افزاید اما باید توجه داشته باشید کاغذ دیواری شما باید با منزل ، مبلمان وسلیقه شخصی شما همخوانی داشته باشد.
  • سعی کنید تکه ای از مدل هایی که انتخاب کردید را به خانه بیاورید و بر روی قسمتهای مختلف منزل مانند اتاق و پذیرایی امتحان کنید تا ببینید با منزل شما سازگاری دارد یا همانقدر که تصور کردید باعث زیبایی دکوراسیون داخلی منزل شما میشود ، اینگونه میتوانید راحت تر و سریعتتر بهترین انتخاب را انجام دهید.
  • قطعا یکی از نکات برای انتخاب کاغذ دیواری ، استفاده از مواد اولیه برای ساخت آن است که هم باید از مقاومت مناسبی در برابر ضربه برخوردار باشد هم قابل شستشو باشد پس حتما قبل از خرید اطلاعات کافی برای خرید یک کاغذ دیواری مناسب جمع آوری نمایید.
آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود