۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید که باعث کاهش ضایعات شود ، خرید رولی کاغذ دیواری باعث میشود که شما برای نصب راحت تر عمل کنید و به صورت آویز از آن استفاده نمایید.

نقاشی دیواری

نقاشی های دیواری سریعترین راه برای پوشاندن کامل یک دیوار و ایجاد نمایی زیبا در خانه شما است ، هنگام خرید نقاشی دیواری حتما اطمینان حاصل کنید که نقاشی شما از دیوار خیلی کوچکتر یا بزرگتر نباشد زیرا این طرح ها به اندازه کافی بزرگ هستند.

کاغذ دیواری مسکونی

این نوع کاغذ دیواری در سبک ها ، رنگ ها و طرح های بیشماری است و اگر از آن مراقبت شود بیشترین مقاومت را متحمل میشود.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری قابل شست و شو

مهم نیست چقدر تمیز و پاکیزه هستید انتخاب یک کاغذ دیواری قابل شست و شو یک سرمایه گذاری مناسب است حوادث امکان دارد رخ بدهد و با گذر زمان کاغذ دیواری کثیف شود.

کاغذ دیواری قابل جا به جایی

به هر دلیلی میخواهید کاغذ دیواری منزل خود را عوض کرده و یک کاغذ دیواری جدید نصب کنید همه کاغذ دیواری ها به راحتی از دیواری یا سقف جدا نمیشوند و این یک مزیت به حساب می آید.

کاغذ دیواری چرمی یا پارچه ای

کاغذ دیواری چرمی یا پارچه ای میتواند در هر خانه ویا محل کار نصب گردد و دیواری چشم نواز ایجاد کند و توجه هر کس که وار آنجا شود را به خود جلب خواهد کرد ، این روشی بسیار مناسب برای بهبود ظاهر خانه یا محل کار شما بدون استخدام متخصص است.

کاغذ دیواری مقاوم در برابر رطوبت

استفاده از کاغذ دیواری در حمام و آشپزخانه راهی عالی برای به روز رسانی و اطمینان از مناسب بودن آن با سایر دکوراسیون منزل شماست ، اما حتما کیفیت کاغذ دیواری که استفاده میکنید را در نظر بگیرید زیرا فضایی که شما از کاغذ دیواری در آن استفاده میکنید محیطی مرطوب بوده و شما باید اطمینان حاصل کنید که در برابر رطوبت مقاوم است.

کاغذ دیواری با چسب آماده

اگر نمی خواهید از خمیر کاغذ دیواری استفاده کنید و می خواهید به سادگی قسمت پشت کاغذ دیواری را جدا کنید تا یک سطح چسبنده در مقابل خود ببینید و سپس آن را بر روی دیوار بچسبانید بهترین انتخاب شما یک کاغذ دیواری با چسب آماده است.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود