۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

کاغذ دیواری اتاق خواب

انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب

اتاق خواب در هر خانه ای جز بی استرس ترین مکان ها محسوب می شود و هر شخصی دوست دارد تما تزئینات اتاقش مطابق سلایقش انجام گردد؛ مخصوصا اگر یک تازه عروس هم باشد. در این شرایط همه عروس و دامادها به دنبال یک رنگ مناسب یا یک کاغذ دیواری خوش رنگ و نقشه هستند تا با بقیه وسایل اتاق خوابشان هماهنگ باشد. نکات زیر شما را در انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق خواب راهنمایی خواهد کرد.

نکات مهم هنگام خرید کاغذ دیواری اتاق خواب

  • رنگ اتاق یا کاغذ دیواری خود را با توجه به کوچکی و بزرگی اتاقتان انتخاب کنید.
  • اگر اتاق خواب شما کوچک است از رنگ های تیره و کاغذ دیواری طرح دار استفاده نکنید چون با این کار اتاق کوچکتر به نظر می رسد. برای بزرگ به نظر رسیدن اتاق بهتر است از رنگ های روشن مثل رنگ های سفید، کرم، یاسی یا بنفش روشن، نیلی، آبی و... یا کاغذ دیواری های رنگ روشن استفاده کنید. اگر در شرایطی قرار دارید که رنگ اتاق های منزل شما تیره است و امکان ایجاد سریع تغییرات وجود ندارد از رنگ های خنثی استفاده کنید به طور مثال اگر منزل اجاره ای دارید و دیوارهای اتاق آن بنفش تیره است توصیه می شود از قاب عکس های زمینه سفید استفاده کنید و یا وسایلی چون میز توالت را سفید انتخاب کنید اینگونه به زیبا سازی اتاقتان کمک می کند.
  • راه کار سوم برای اتاق های کوچک این است که علاوه بر کاغذ دیواری رنگ روشن، یک طرف از اتاق را تماما آینه دیواری کار کنید با این کار اتاق زیباتر و بزرگتر به نظر خواهد آمد.
  • راه کار چهارم برای اتاق خواب های کوچک استفاده از یک نور پردازی مناسب است. نور پردازی به صورت سقفی و نور پایین تاپ روی تاج تخت فوق العاده موثر است و برای ایجاد جلوه در اتاق عروس از نورهای رشته ای در زیر کمد استفاده کنید و برای نورپردازی مناسب در اتاق برای هر لامپ کلیدهای جداگانه تعبیه کنید. گرچه منازلی که آفتاب گیر خوبی دارند و نور خورشید به راحتی وارد منزل می شود بزرگتر و دلبازتر نشان داده می شوند و اگر اتاق کوچک هم باشد به سبب نور خورشید دلباز خواهد بود.
  • اصولا برای اتاق خواب کوچک بهتر است از تخت خواب های بزرگ استفاده نشود، تخت خوابی را انتخاب کنید که کوچک باشد البته سرویس خواب جک دار یا بی پایه مناسب ترین خواهد بود و از قسمت زیرین آن برای وسایل اضافه می توان استفاده کرد.
  • استفاده از شلف های کوچک می تواند هم به تزئین خانه کمک کند تا مرتب و منظم به نظر بیاید و سلیقه شما در استفاده از این شلف ها در زیبا کردن منزلتان اهمیت زیادی دارد.
  • اگر در منزلتان یکسری نقاط خاص مثل زیر پله، زیر شیروانی بلااستفاده مانده با نصب یک لوستر ساده و ارزان و با رنگی متفاوت از تاثیرات منفی دیوار کوتاه در زیبایی خانه تان پیشگیری کنید.
  • برای بزرگتر نشان دادن اتاق کوچک بهتر است برای کف اتاق از رنگ های روشن استفاده کنید.
آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود