۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم کاغذ دیواری تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد.

همه ما دوست داریم که به سالهای نوجوانی خود نگاه کنیم ! چقدر خوشحال و بی خیال بودیم ! حداقل این همان چیزی است که ما در خواب آرزو می کردیم ، اگر فقط والدین ما ما را درک کرده بودند ! من وقتی پدر و مادر یه بچه بشم ، هرگز مانند اونها نمیشم- خیلی بهتر خواهم شد ! آیا این برای شما آشنا است ؟

اما با گذشت سالها ، اضافه شدن به تجربیات و رسیدن اجتناب ناپذیر بلوغ ، سر انجام می فهمیم که والدین ما فقط به دنبال صلاح ما بوده اند و احتمالا نا امیدانه از رفتار ها و خواسته هایمان چشم پوشی کرده اند.

به همین دلیل است که مجموعه های مختلفی از قوانین (دکوراسیون داخلی) در مورد اتاق های جوانان بویژه از نظر انتخاب تصویر زمینه اعمال می شود. از این گذشته ، نوجوانان در حال ایجاد محیط شخصی خود هستند که غالباً منعکس کننده جهان بینی و علایق فعلی آنها هستند.

کاغذ دیواری

در مورد انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب یک نوجوان ، به نوجوانان خود هرچه بیشتر آزادی بدهید در حالی که به آرامی با ارائه نکاتی دوستانه از نظر رنگ ، انواع کاغذ دیواری و کیفیت آن اطمینان حاصل می کنید ، نظرتان را با او به اشتراک بگذارید.

از نظر والدین ،نوجوانان بین 13 تا 18 سال اغلب روز به روز تغییرات چشمگیری می کنند ، خواه رفتار آنها یا ظاهر و عقایدشان در مورد موضوعی خاص تغییر می کند.

موسیقی ، مد و سبک زندگی به طور ناگهانی از اهمیت عظیمی برخوردار می شود و چگونگی لباس و طراحی محیطهای نزدیک جوانان ، بیانی از آنچه احساس می کنند هستند. هیچ چیز مانند گذشته نیست و همه چیز در جریان است. اکنون اتاق شخصی برای پناه دادن به زندگی ، انجام کارهای خانه ، سرگرمی و سایر علایق  و از همه مهمتر: به خاطر نزدیک نگه داشتن دوستان و نشان دادن سلیقه شخصی خود به محیط پیرامونشان است.

جوانان دقیقاً می دانند چه می خواهند ، حتی کودکان در سن چهار سالگی نیز شروع به ایجاد ایده های واضح خود می کنند ، باعث تعجب است که چگونه جوانان به سرعت از نظر رنگ و مدل کاغذ دیواری تصمیم می گیرند کاملا برعکس بزرگسالان !

چیزی به عنوان کاغذ دیواری معمولی برای اتاق نوجوان وجود ندارد ، اما طبق آمار ، کاغذ دیواری طرح دار یا عکاسی یا آنهایی که دارای ساختار سطحی غیرمعمول هستند ، بر مدلهای ساده و یک رنگ ترجیح داده می شوند.

رنگها معمولاً روشن و قدرتمند هستند. یا به صورت ترکیبی یا به تنهایی. فیروزه ای ، بنفش ، نارنجی ، زرد ، صورتی ، رنگهای جواهرات ، طلای مجلل یا نقره ، فلزی یا حتی تصاویر پس زمینه سیاه نیز محبوب هستند.

کاغذ دیواری

چند نکته عملی برای ایجاد تاثیری بزرگ

کاغذ دیواری قابل جا به جایی

کاغذ دیواری دارای بافتی قوی است و در صورت نیاز و در صورت لزوم می توان آنها را بدون اینکه هیچ اثری از آن باقی بماند ، جدا کرد. قرار دادن آنها نیز بسیار آسان است ، زیرا چسب به طور مستقیم بر روی دیوار نصب می گردد.

با توجه به مساحت اتاق انتخاب کنید

با توجه به اندازه اتاق ، الگوهای و نقوش را انتخاب کنید ، البته در مورد رنگ ها نیز همین کار را نیز میتوانید انجام دهید ، رنگهای روشن باعث بزرگتر شدن فضای اتاق می شوند ، رنگهای تیره جلوه متضادی دارند.

تاثیر روان شناختی رنگ ها

اگر هدف شما آرام کردن یک اتاق است ، تحریک کننده هایی مانند رنگ های قرمز ، زرد و نارنجی انتخاب اشتباهی است. سبز و آبی آرام و آرامش بخش هستند. بنفش خلاقیت را افزایش می دهد ، رنگ سیاه بسیار به روحیه فرد بستگی دارد: می تواند یک اثر تقریبا فلج کننده داشته باشد ، اما می تواند یک دوره انرژی را نیز آزاد کند. استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار ، چند رنگی برای تعیین مناطق خاص در یک اتاق ممکن است مفید باشد.

با دکوراسیون منزل هماهنگ باشید

مبلمان ، لوازم جانبی و اجناس تزئینی باید با دکوراسیون دیوار هماهنگ شوند و یا تضاد جالبی را ایجاد کنند.

از کاغذ دیواری مراقبت کنید

نوجوانان تمایل دارند که برای صرف وعده های غذایی به اتاق های خود بروند ، ممکن است دوستانشان در اتاقشان دور هم جمع شوند ، پس انتخاب یک کاغذ دیواری قابل شست و شو یک انتخاب مناسب است.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود