۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند.

در پایین چند طرح کاغذ دیواری شیک و ساده را به شما دوست داران مد و زیبایی معرفی می کنیم.

کاغذ دیواری با طرح پرندگان

در هر اتاق خانه خود با کاغذ دیواری پرنده پررنگ و پرتحرک با مقیاس بزرگ حس و حال خود را تلفیق کنید تا واقعاً به حداکثر برسید. طراحان داخلی ما عاشق فلامینگو و پرندگان پر جنب و جوش هستند ، این طرح ها برای اتاق های منزل و راهرو های ورودی بسیار با شکوه جلوه میکنند.

کاغذ دیواری با طرح های هندسی و گرافیکی

برای به دست آوردن ظاهر مناسب و بی انتها بودن آن ، به دنبال رنگ های کلاسیک باشید این رنگ ها چشم شما را خسته نمی کنند و مدام و متقارن تکرار می شوند.

کاغذ دیواری

چرا کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری نسبت به رنگ آمیزی یک دیوار در خانه شما مزایای بسیاری دارد. شاید ، بارزترین فایده استفاده از کاغذ دیواری ، تنوع بسیار زیاد در انتخاب بهترین گزینه است ، پس خود را با رنگ آمیزی دیوار هایتان خسته نکنید.

با کاغذ دیواری می توانید صدها الگو ، رنگ و طرح را انتخاب کنید. بعضی از کاغذ دیواری ها می توانند رنگ شوند.

حتی می توانید نحوه قرار دادن کاغذ دیواری در اتاق را تغییر دهید. بعضی از اتاق ها با حاشیه کاغذ دیواری در اتاق عالی به نظر می رسند ، در حالی که برخی دیگر با کاغذ دیواری کامل بهترین ظاهر را دارند.

تمیز کردن کاغذ دیواری آسان است. بیشتر کاغذ دیواری ها امروزه قابل شست و شو هستند. این باعث می شود دیوار شما از برخی از نقاشی ها دوام بیشتری داشته باشد ، که با شستشوی مکرر محو می شوند.

برای اتاق هایی که دیوارها مستعد کثیف شدن هستند ، کاغذ دیواری گزینه بسیار خوبی است. علاوه بر تمیز کردن آسان ، الگوهای روی کاغذ به پنهان کردن خاک و لک ها کمک می کند.

کاغذ دیواری

درباره کاغذ دیواری

از کاغذ دیواری از قبل از قرن 18 میلادی برای پوشاندن دیوارها و به عنوان یک عنصر تزئینی برای فضاهای داخلی استفاده شده است. این دوره به ویژه در دوره رنسانس به عنوان گزینه ای مناسب برای پرده ها ظاهر شده است ، که در آن زمان توسط طبقات ثروتمند برای پوشاندن دیوارهای سنگی ، گرما دور نگه داشته می شوند و به اتاق های خود رنگ می بخشند. کاغذ دیواری پیشین صحنه ها را به جای الگوها نشان می داد و بزرگترین دو تولید کننده آن انگلیس و فرانسه بودند. همچنین چین در اواخر قرن 17 میلادی تولید کاغذ دیواری با کیفیت بالا را آغاز کرد. این نقاشی دستی و پرهزینه بود ، به همین دلیل بیشتر در کاخ ها مورد استفاده قرار می گرفت.

سازندگان اخیراً با استفاده از ال ای دی ، از کاغذ دیواری با برخی از ویژگی های مفید مانند مسدود کردن امواج WiFi ، محافظت در برابر ریزش دیوار در هنگام وقوع زلزله یا برای اهداف روشنایی استفاده می کنند. همچنین ، تکنیک های کاغذ دیواری از چاپ چوب بلوک و لکه گیری تا چاپ دیجیتال تکامل یافته است.

کاغذ دیواری را می توان دوستدار محیط زیست دانست ، زیرا می توان آن را صرفاً از مواد طبیعی تهیه کرد که حتی چسب های آن حاوی مواد شیمیایی مضر نباشند.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود