۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی چیست ؟

کاغذ دیواری سه بعدی طرح های چاپ شده برروی کاغذ های بزرگی هستند که پس از نصب برروی دیوار بدلیل نوع چاپ خاصی که دارند به شکل سه بعدی 3D دیده میشوند. کاغذ دیواری سه بعدی با نامهای کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری کاغذ دیواریی نیز شناخته میشود.

کاغذ دیواری سه بعدی توسط پرینترهای خاصی به اسم پرینتر لنزیکال (Lenticular Printers) چاپ میشوند. کاغذ دیواریهای سه بعدی با استفاده از تکنولوژی های جدید با ترکیب سایه ها و رنگ ها نمای 3D بسیار زیبایی خلق میکنند که چشم را خیره میکند.

یکی از ویژگی های مهم کاغذ دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری سه بعدی این است که در طرح و رنگ بسیار متنوع است و میتوان آن را در اندازه های مختلف چاپ کرد. امروزه یکی از مهمترین اجزای طرح های دکوراسیون داخلی کاغذ دیواری سه بعدی است.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی 3D

کاغذ دیواریهای سه بعدی (3D) ایده ای نو و به روز در دکوراسیون امروزی به حساب می آید که میتواند محیط های خاصی را ارائه کند، تصویرهایی همچون اشکال هندسی، مناظر طبیعی سه بعدی و بناهای خاص جزوی از مرسوم ترین کاغذ دیواریهای سه بعدی هستند.

ویژگی های کاغذ دیواری سه بعدی

  • طرح های متنوع
  • نصب ساده و آسان
  • قابلیت شستشو
  • قیمت مناسب

از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید در نظر داشت خوانایی تصاویر کاغذ دیواری با دکوراسیون محل مورد نظر است به این معنی که نباید در  خانه ای که طرح های کلاسیک کار شده از کاغذ دیواری سه بعدی مدرن و هندسی استفاه کرد.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود