۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

کاغذ دیواری مدرن

در دنیای پر از طرح و رنگ امروزی انتخاب یک کاغذ دیواری شیک و خاص و مناسب با سلیقه شما کاری بسیار دشوار است ،  بهترین راه ممکن کمک گرفتن از یک فرد با تجربه در این زمینه است ، اما اگر فضای خانه شما حالتی کلاسیک دارد به هیچ عنوان سراغ کاغذ دیواری مدرن نروید.

کاغذ دیواری مدرن با نمای مناظر طبیعی

تصویری که شما برای دیوار منزل یا حتی سقف اتاقتان انتخاب میکنید میتواند اثر هنری یک نقاش به نام باشد یا تصویری از مناظری در فصل تابستان یا پاییز ، کاغذ های دیواری مدرن به شما این امکان را میدهند تا به دنیایی که به آن علاقه مند هستید وارد شوید.

معیار های انتخاب کاغذ دیواری مدرن

وقتی برای انتخاب یک طرح مناسب وارد دنیای کاغذ دیواری میشوید تعداد طرح ها و رنگها آنقدر زیاد هستند که شما را سر در گم کنند و انتخاب را برای گزینه مناسب دشوار سازند برای راحت تر کردن این موضوع چند معیار کوچک برای انتخاب کاغذ دیواری مدرن را برایتان بازگو میکنیم.

به دنبال طرحی ساده باشید طرح های ساده زیباتر جلوه میکنند و به سادگی از دنیای مد خارج نمیشوند و به راحتی با مبلمان شما هماهنگ میشوند.

قبل از انتخاب کاغذ دیواری به رنگ کف پوش و مبلمان دقت کنید تا فضا برایتان آشفته نشود و بتوانید محیطی پر از آرامش را برای خود و خانوادتان فراهم کنید.

کاغذ دیواری مدرن

طرح کاغذ دیواری مدرن

طرح های کاغذ دیواری مدرن آنقدر زیاد و زیبا هستند که میتوان یک دیوار کامل را به یک طرح سه بعدی و یا یک اثر هنری اختصاص داد تا بتوانید همان حس و حال را به کسی که به منزل شما می آید انتقال دهید به عنوان مثال نمای پشت تلوزیون چون بیشتر در معرض دید قرار میگیرد استفاده از طرحی مدرن باعث زیبایی چند برابر آن میشود.

کاغذ دیواری مدرن برای خانه

همانطور که گفتیم طرح های کاغذ دیواری بسیار زیاد است اما به عنوان یک پیشنهاد میتوانید برای منازل خود طرحی ساده انتخاب کرده که با طراحی دکوراسیون و مبلمان شما هماهنگ بوده و در مدت زمان کوتاه از چشمتان نیفتد یا دلتان را نزند ، برای مثال میتوانید از کاغذ دیواری طرح چوب ، طرح های فانتزی ساده و یا طرح هایی با اشکال هندسی تکرار شونده استفاده کنید.

کاغذ دیواری مدرن برای محل کار

برای اینکه بتوانید در محیط کار خود حس آرامش ایجاد کنید و محیطی گرم و صمیمی برای همکاران خود فراهم نمایید میتوانید از طرح های هندسی مدولار و طرح های سه بعدی استفاده کنید ، این طرح های مدرن خستگی کاری و ذهنی را از شما دور کرده و تفکری خلاقانه را به شما هدیه میدهد ، اکثرا برای محیط کار از رنگهای تیره تر استفاده میشود تا شیک تر و رسمی تر جلوه کند.

کاغذ دیواری مدرن

چند نکته درباره کاغذ دیواری

برای انتخاب کاغذ دیواری به متراژ خانه توجه فرمایید.

طرح های مدرن و طرح های سال کاغذ دیواری راببینید.

کاغذ دیواری را در فضای خانه ببینید.

محض احتیاط چند رول اضافه خریداری نمایید.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت و سئو توسط دود