۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

زیرسازی کاغذ دیواری

نکات مهم زیرسازی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چسب مخصوصی دارد که فقط با آب رقیق و حل می شود و این امر باعث به وجود آمدن لکه هایی موقع نصب می گردد که البته با آب و یک اسفنج قابل رفع می باشد و مراحل نصب را برای شما آسان می نماید.

زیرسازی کاغذ دیواری

زیرسازی کاغذ دیواری

دیوار یکی از مراحل مهم زیرسازی است، زیرا اگر دارای ترک و یا شکستگی و یا حتی سوراخ باشد، نتیجه کار را مطلوب نمایش نمیدهد و کیفیت کار را پایین می آورد.

در نتیجه برای بالا بردن کیفیت نصب و زیرسازی کاغذ دیواری باید دیوار را با بتونه و یا گچ مسطح و صاف نمود.

زیرسازی کاغذ دیواری

نم و رطوبت در زیرسازی کاغذ دیواری

مرحله بعدی رطوبت دیوار است که باید فاقد هر گونه نم و رطوبت باید باشد و اگر قسمتی نم داشت اجازه دهیم خشک شود بعد شروع به زیرسازی و نصب کاغذ دیواری بنمائیم.

دیوارهایی که لکه سیاه یا زرد و یا هر لکه دیگری که دارند با یک رنگ سفید رقیق نموده و پس از خشک شدن اقدام به زیرسازی و نصب کاغذ دیواری نمائید، زیرا این لکه ها پس از نصب و خشک شدن تازه خودشان را نشان می دهند و کیفیت کار را پائین می آورد.

اگر دیوار گچی بود باید اول یه دست رنگ روغن پرایمر زد و بعد از خشک شدن دیوار را با یک لایه نازک از چسب مخصوص کاغذ دیواری و سریش می زنیم و میگذاریم خشک شود، برای اینکه کمک شایانی به چسبندگی بهتر کاغذ دیواری می کند.

زیرسازی کاغذ دیواری

مرحله آخر زیرسازی کاغذ دیواری

در این مرحله قبل از شروع به کاری باید اول کلید و پریز ها را جدا کرده و کنتور را قطع نمائید و رادیاتور و پکیج ها هم حتی المقدور باز شود و از منبع اصلی قطعی کامل حاصل گردد.

ولی برای سخت بودن و وقت گیر بودن این کار می توانید قسمت های پشت رادیاتور و سیستم های پکیج سرمایش و گرمایشی توسط یک وسیله تی شکل کاغذ دیـواری را نصب نمایید.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود