۰۹۱۲۶۹۵۹۴۳۱
تلگرام
واتساپ

عوامل موثر بر قیمت کاغذ دیواری

عوامل بسیار زیادی برای تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر است که میتوان از جنس کاغذ ، نوع کاغذ  و مقداری که برای هر دیوار یا سقف استفاده میشود را نام برد علاوه بر این موضوع شرکت ها و برند های متفاوتی در تولید کاغذ دیواری وجود دارد که برندهای ایرانی تفاوت زیادی در قیمت با برند های خارجی دارند.

همین موضوع باعث میشود که اگر شما اطلاعاتی راجع به کاغذ دیواری نداشته باشید انتخاب و محاسبه قیمت برای شما کمی سخت میشود اما باید بگوییم که قیمت هر رول کاغذ دیواری با رول دیگر متفاوت است شما کافیست بدانید تمامی قیمتهای کاغذ دیواری به شکل رولی ارزش گذاری میشود.

رول های کاغذ دیواری با 10 الی 15 متر طول و 50 سانتی متر تا یک متر عرض وارد بازار میشوند که با تخمین مساحت منزل میتوانید قیمت را محاسبه کنید اما همانطور که میدانید جنس کاغذ دیواری بر قیمت آن تاثیر گذار است برای مثال جنس های کاغذ دیواری های ساده نسبت به کاغذ دیواری های قابل شستشو بالاتر است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم آخرین فاکتور محاسبه قیمت کاغذ دیواری کشور تولید کننده آن است برای مثال کاغذ های دیواری ایرانی از لحاظ قیمت به صرفه هستند و کشور ایتالیا گران قیمت ترین کشور تولید کننده کاغذ دیواری است.

جزییات منزل شما مانند دیوار ها سقف باعث میشود کاغذ دیواری بیشری مصرف شود و شما به جز هزینه رولهای کاغذ دیواری باید هزینه نصب آن را هم در نظر بگیرید و در صورتی که شما نیاز به کندن کاغذ دیواری داشته باشید و بخواهید برای کاغذ دیواری خود دیوارها را زیر سازی کنید که این عامل هزینه ای جداگانه در بر دارد.

طراحی در انواع کاغذ دیواری

شما با تصمیم گیری برای نصب کاغذ دیواری وارد دنیایی بزرگ از طرح ها و رنگ ها میشوید که این عامل هم تصمیم گیری را برای شما سخت میکند هم قیمتها بسیار متفاوت است انتخاب بین این حجم از تنوع قطعا به سلیقه شما بستگی دارد البته دکوراسیون داخلی منزل شما در این تصمیم گیری بی تاثیر نیست.

نوع دستگاه چاپ و کیفیت جوهر در چاپ

اگر دربین کاغذ های دیواری به طرح های سه بعدی علاقه مند شدید عواملی مانند دستگاه چاپ و جوهر چاپ آن هم باید برای شما از اهمیت بالایی برخوردار باشد چون این دو مورد هم کیفیت و وضوح بیشتری را در بر دارد هم ماندگاری را در برابر شست و شو بالا میبرد.

آخرین مقالات کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ساده و شیک

کاغذ دیواری ساده و شیک

ما در صنعت کاغذ دیواری شاهد بازگشت طراحی ها به سمت طرح های سنتی با الهام گرفتن از زندگی گذشته خود هستیم ، این طرح ها و رنگ های سنتی باعث طراوتی دوباره در زندگی مان میشوند. 1398/11/15 | 05:19
کاغذ دیواری برای نوجوانان

کاغذ دیواری برای نوجوانان

در ابتدا باید بگوییم تصویر پس زمینه تا زمانی برای نوجوانان جالب است که سلیقه والدینشان نباشد. 1398/11/14 | 03:18
انواع کاغذ دیواری

انواع کاغذ دیواری

متداول ترین روش برای خرید کاغذ دیواری برای خانه یا محل کار به صورت رولی است ، این مزیت به شما این امکان را میدهد تا کاغذ دیواری را به راحتی در طول اتاق درست برش دهید 1398/11/03 | 11:37

ارسال نظر

طراحی سایت توسط دودکو طراحی سایت دود